899/​746

Et par franske Louis XVI lampetter af forgyldt bronze. 18. årh.s slutning. H. 45. B. 29. D. 19. (2)

Brugsslitage.

Møbler, tæpper, sølv, porcelæn og glas, 4. december 2020

Vur­dering

20.000–30.000 DKK

Hammerslag