899/746
Et par franske Louis XVI lampetter af forgyldt bronze. 18. årh.s slutning. H. 45. B. 29. D. 19. (2)
Brugsslitage.
Møbler, tæpper, sølv, porcelæn og glas, 4. december 2020
Vurdering
Hammerslag