2447/​23

Kirkekrone af malm, profileret stamme med 12 lysarme i to etager samt lysreflekser. 18. årh. H. 70. Diam. 56.

Almindelig brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?