12003/​30

Engelsk chatol af mahogni. George III form, 20. årh.s midte. H. 187. B. 73,5. D. 23/46.

Enkelte ridser, soklen med mærker.

Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag