12003/30
Engelsk chatol af mahogni. George III form, 20. årh.s midte. H. 187. B. 73,5. D. 23/46.
Enkelte ridser, soklen med mærker.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag