12003/​30
Engelsk chatol af mahogni. George III form, 20. årh.s midte. H. 187. B. 73,5. D. 23/46.

Be­skriv­el­se

Sælger oplyser

Enkelte ridser, soklen med mærker.

Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag