2448/11
Et par små italienske rokoko spejl i rammer af forgyldt træ. 18. årh.s anden halvdel. H. 59. B. 27. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Afslag på siden af det ene spejl.
Vurdering
Hammerslag