2034/​1322

Proenza Schouler

“PS11 Tote” taske af lyst læder med to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, sølvfarvede beslag, en udvendig lomme, et rum med hægte lukning og tre indvendige lommer samt gråt stof for. H. 29 x B. 29 x D. 13,5 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser bagpå. Alle mål er cirkamål. Ingen lugtgener.

Smykker, 19. august 2020

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK