2132/716
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010)
Komposition med blomster, fisk og fugle. Sign. Ting 90, artist proof. Litografi i farver. Lysmål 69×97.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag