2425/​9061

Bottega Veneta

“Point Top Handle” taske af lysegrønt læder med sølvfarvede beslag, håndtag, justerbar skulderstrop, et rum med magnetlukning og lysegrønt læderfor. H. 26 x B. 36 x D. 14 cm.

Original dustbag medfølger. Ny pris ca. DKK 16.844,-

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker på læder. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag