2025/38
Spejl i ramme af forgyldt træ, dekoreret med rocailler og bladværk. Rococo form. 19. årh. H. 106. B. 42.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Enkelte mindre reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. juni 2020
Vurdering
Hammerslag