2438/23
Sofa af nøddetræ betrukket med silke. Rokoko form, 20. årh.s begyndelse. L. 198.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag