2248/44
To næsten identiske spejle i rammer af delvis sortmalet og forsølvet træ. 20. årh. H. 198 og 192. B. 93 og 88. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. november 2022
Vurdering
Hammerslag
28 bud