Foto endnu ikke klar
893/68
A. Andersen-Lundby (f. Lundby ved Aalborg 1840, d. München 1923)
Vinterlandskab ved en skovsø. Sign. A. Andersen 1874. Olie på lærred. 70×97.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: fine-art@bruun-rasmussen.dk
Malerier og tegninger, 25. februar 2020
Vurdering
Hammerslag