2413/9079
Fransk buste af besquit, dronning Marie Antoinette. Sign. Jacquemin. Ca. 1870. Senere klassisk piedestal af marmoreret træ. H. 105. B. 34. D. 31. (2)
Brugsslitage. Søjlen med afskallet maling og revner.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
22 bud