12124/28
Carlo Berthelsen (, 20. årh.)
Tre portrætter. Alle sign. CB. Pastel på papir. Lysmål 76×63, 63×55 og 57×56. Indrammede. (3)
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag