1250/1720
Bordklokke af sølv med knop af bakelit. Dansk arbejde 1953, stemplet Silverco. Vægt ca. 273 gr. H. 18.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 13. december 2012
Vurdering
Hammerslag
19 bud