12021/175
Per Neble (f. Nykøbing F. 1937, d. 2004)
“Den Blivende”. Sign. og dateret Per Neble 1961. Olie på plade. 19,5×24,5 cm. Rammemål 22,5×28 cm.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag