2434/​849

Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972)

“Shaker”. Spisebord af massiv eg. Udført for FDB. H. 71. L. 140. B. 90.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Plader er ikke inkluderet.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

842827 3.000 DKK