Johannes Carstensen (f. Sønderborg 1924, d. 2010, Fårevejle,1949-)
Opstilling. Sign. Joh. C. Olie på lærred. 79×95.
Proveniens: Corner 1989.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Én reparation/lap på bagsiden.
44555 |