2445/921
Henry Kjærnulf (f. Ubberud 1911, d. 1975)
Et par lænestole af eg, betrukket med stribet uld. Udført hos EG Kvalitetsmøbel. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Uld med pletter, smuds og mindre huller.
Fra
i
Vurdering
12 bud
853301 | ||
1083016 (Autobud) | ||
853301 | ||
1083016 | ||
853301 (Autobud) | ||
1083016 | ||
853301 (Autobud) | ||
1083016 | ||
853301 | ||
1083016 (Autobud) | ||
953281 | ||
1083016 |