12013/​66

Udtrækkeligt spisebord af birketræ eller elmetræ. Empireform, 20. årh.s begyndelse. H. 75. L. i alt 430. D. 110.

Brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag