2142/​9274

Prada

“Rectangular Boston” taske af brunt kanvas med mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med fem indvendige lommer og beige stof for. Navneskilt og hængelås med nøgler medfølger. H. 26,5 x D. 41 x D. 13 cm.

Original dustbag medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Lidt ridser på hanke. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.400 DKK

2.400 DKK