12203/185
Frederik Ernlund (f. 1879, d. 1957)
Kystparti. Sign. F. Ernlund. Olie på lærred. 51,5×65,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag