2434/​617

Skandinavisk design

Brugsslitage. Ridser og mærker. Finerskader på pladen.

Moderne kunst og design, 20. august 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

(Autobud) 750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK