329/9
Pinarello
“Dogma F10”. Carbon racercykel, DI2 elektroniske gear, quarq wattmåler, Ultegra fælgbremser, Enve carbonhjul. forhjul 60 mm, baghjul 70 mm. Str. 54.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Batterioplader til DI2 mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten eller manglende dele.
Budfrist
Vurdering
823690 | ||
216566 | ||
802374 |