329/​9

Pinarello

“Dogma F10”. Carbon racercykel, DI2 elektroniske gear, quarq wattmåler, Ultegra fælgbremser, Enve carbonhjul. forhjul 60 mm, baghjul 70 mm. Str. 54.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Batterioplader til DI2 mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten eller manglende dele.

Bestil konditionsrapport

I Lyngby
Budfrist

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

823690 11.000 DKK
216566 10.500 DKK
802374 10.000 DKK