2431/279
Langbord af bemalet træ, front emd skuffe, balusterformede firsidede ben hvor imellem fodliste. Barok form, 20. årh. H. 75. L. 160. B. 75.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
889942 |