2431/279
Langbord af bemalet træ, front emd skuffe, balusterformede firsidede ben hvor imellem fodliste. Barok form, 20. årh. H. 75. L. 160. B. 75.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag