2427/1115
Oplukkelig bred armring af 14 kt. guld. Indvendig diam. 6 cm. B. 2,8 cm. Vægt ca. 64 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler. Sikkerhedskæde mangler.
Vurdering