1724/8615
To russiske Gudsmoder ikoner. Begge “Alle lidens trøster” dækket af messing oklad. 19./20. årh. 30.5×26. Samt 26×31. (2).
Ridser og mærker.
Russisk tema, 12. juni 2017
Vurdering
Hammerslag