1724/​8615

To russiske Gudsmoder ikoner. Begge “Alle lidens trøster” dækket af messing oklad. 19./20. årh. 30.5×26. Samt 26×31. (2).

Ridser og mærker.

Russisk tema, 12. juni 2017

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag