2142/9236
“Noe” taske af sort og rødt Epi læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og sort ruskindsfor. 1995. H. 33 x B. 31 x D. 20 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag