2415/700
Ole Sporring (f. Frederiksberg 1941, d. 2019)
“Øerne”. Sign. på bagsiden Ole Sporring med titel. Olie på lærred. 198×278. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag