2449/​9116

Louis Vuitton

“Alzer 60” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort læderhank, et rum med stropper, beige for samt udtagelig bakke. To nøgler medfølger. H. 22 x B. 60 x D. 42 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte mærker på monogram kanvas. Slitage og mærker på læderhank. Nogle ridser på hardware. Enkelte mærker på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?