“Alzer 60” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort læderhank, et rum med stropper, beige for samt udtagelig bakke. To nøgler medfølger. H. 22 x B. 60 x D. 42 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Enkelte mærker på monogram kanvas. Slitage og mærker på læderhank. Nogle ridser på hardware. Enkelte mærker på for indvendigt. Alle mål er cirkamål.