2102/258
Dansk maler, 19. årh.
Blomstrende æblegren. Sign. A. C. 1884. Olie på lærred. 24×31.
Lærredet er dubleret. Mindre retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
42 bud