12131/​13

Et par Næstvedstager af messing, balusterformede stammer på runde fodstykker. 19. årh. H. 13,2. (2)

)

Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
650 DKK
600 DKK