12131/13
Et par Næstvedstager af messing, balusterformede stammer på runde fodstykker. 19. årh. H. 13,2. (2)
)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag