12039/50
Lisa Larson (f. 1931)
Fisk af stentøj, dekoreret i let relief og glaseret i farver. Sign. og dateret L. Larson -94 K-Studion Gustavsberg. H. i alt 30. B. 25. D. 9.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud