2442/​162

Fire Nain tæpper, Persien. Alle med medaljondesign. 21. årh. 193×113. 260×160. 245×158. 124×183.(4)

193×113: Let slidte kanter og frynser. 260×160: Intet at bemærke. 245×158: Delvis Slidt på ene halvdel. Misfarvet/skjold ved ene hjørne. Slidte frynser. to løse tråde ved ene ende(se foto). 124×183: Intet at bemærke.

Fra i Glostrup
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?