2124/64
Elisabeth Karlinsky (f. Kasten, Nederøstrig 1904, d. 1994)
Parti fra Bakken. Signed E.K. Olie på lærred. 91×115.
Behov for let overfladerensning. Krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud