2426/810
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973)
Blomster. Sign. SSW. Olie på lærred. 41×33.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
32 bud
1075631 | ||
957218 | ||
1075631 (Autobud) | ||
957218 | ||
1075631 (Autobud) | ||
957218 | ||
1075631 | ||
816943 | ||
1075631 (Autobud) | ||
816943 | ||
1075631 (Autobud) | ||
816943 | ||
1075631 | ||
816943 (Autobud) | ||
1075631 | ||
816943 (Autobud) | ||
957668 | ||
816943 | ||
947926 | ||
816943 (Autobud) | ||
947926 | ||
816943 (Autobud) | ||
947926 | ||
816943 | ||
907462 | ||
947926 | ||
846527 | ||
947926 | ||
816943 | ||
1004055 | ||
816943 | ||
907462 |