Dansk maler, 19. årh.s midte
Blomstrende snerler med sommerfugle. Sign. Julie Holm 1841. Olie på træ. 41×29,5.
Minimale krakeleringer. Enkelte minimale afskalninger langs kant. Let overfladerensning anbefales.
856082 | ||
837120 |