1834/1721
Et par franske stager af bronze, rigt støbt med vaser og bladværk. 19. årh. H. 29. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Den ene med møtrik under bunden. En med uoriginal lysmanchet.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
15 bud