1947/1317
N. E. From m.fl.
Ravarmring, ring og øreclips af sterlingsølv. Ringstr. 48. Øreclips L. 4,1 cm. (4)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Den ene clips mangler.
Smykker, 20. november 2019
Vurdering
Hammerslag