2049/185
Dansk maler, 19. årh.
En siddende dreng med pibe. Usigneret. Blyant på papir. Lysmål 16,5×11.
Misfarvet. Undersøgt i ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag