2142/917
Ubekendt design
Bakkebord af mahogni med aftagelig bakke af messing. H. 65. L. 43. B. 34.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og senere lodninger på bakke.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud