2440/176
Italiensk maler, 17. årh.
En helgen. Usigneret. Pen og lavering på papir. Bladstørrelse 14×10.
Revner - særligt langs kanterne. Monteret på papir. Gulnet. En smule papirtab.
Fra
i
Vurdering
808896 |