Italiensk maler, 17. årh.
Studie af en ældre herre. Usigneret. Sortkridt og hvide forhøjninger på papir. Bladstørrelse 30×23. Barokramme.
Monteret på papir. Restaureret - primært forneden. Folder og pletter.
847418 |