2440/175
Italiensk maler, 17. årh.
Studie af en ældre herre. Usigneret. Sortkridt og hvide forhøjninger på papir. Bladstørrelse 30×23. Barokramme.
Monteret på papir. Restaureret - primært forneden. Folder og pletter.
Vurdering
Hammerslag
23 bud
822650 (Autobud) | ||
1116015 | ||
822650 | ||
833546 | ||
822650 (Autobud) | ||
833546 | ||
822650 | ||
833546 (Autobud) | ||
822650 | ||
833546 | ||
1116015 (Autobud) | ||
833546 | ||
1116015 | ||
822650 (Autobud) | ||
1116015 | ||
822650 (Autobud) | ||
915940 | ||
822650 | ||
1116015 (Autobud) | ||
822650 | ||
1116015 | ||
915940 | ||
847418 |