12033/​36

Carl M Cohr m.fl.: To armbånd og seks brocher, af sølv. Alt stemplet 830S. Samlet vægt 80 g. Armbånd L. 18,5 & 19. Brocher L. 3–6. (8)

Fremstår med mindre alders- og brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK