12033/36
Carl M Cohr m.fl.: To armbånd og seks brocher, af sølv. Alt stemplet 830S. Samlet vægt 80 g. Armbånd L. 18,5 & 19. Brocher L. 3–6. (8)
Fremstår med mindre alders- og brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020
Vurdering
Hammerslag