2148/902
Schneider, tilskrevet
Kalabasformet vase af rødt glas, fod og øverste kant overlagt med brunsort glas. Usigneret. H. 20,7.
Almindelig brugsslitage.
Moderne kunst og design, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag