2439/1705
Le Corbusier (f. Chaux-de-Fonds 1887, d. Roquebrune-Cap-Martin 1965)
“Totem”. Tryksign. Le Corbusier 18/10/63. Litografi i farver. Lysmål 71×79.
Dette emne handles i fuldmoms
Vurdering
Hammerslag
28 bud