12104/85
Gino Boccasile (f. 1901, d. 1952)
“Bantam”. Tryksign. Boccasile. Litografisk plakat i farver. 34×24.
Intet at bemærke. I god stand.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag